Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 1.3.2011 15:23:04

Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Rubrika: Zaključni račun, letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Tečajna lista z dne 31. 12. 2010 Racunovodja.com
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
ZDAAMERIŠKI DOLARUSD8401,3362
JAPONSKAJAPONSKI JENJPY392108,65
BOLGARIJABOLGARSKI LEVBGN9751,9558
ČEŠKA REPUBLIKAČEŠKA KRONACZK20325,061
DANSKADANSKA KRONADKK2087,4535
HRVAŠKAHRVAŠKA KUNAHRK1917,3830
LATVIJALATVIJSKI LATSLVL4280,7094
LITVALITVANSKI LITASLTL4403,4528
MADŽARSKAMADŽARSKI FORINTHUF348277,95
NORVEŠKANORVEŠKA KRONANOK5787,8000
POLJSKAPOLJSKI ZLOTPLN9853,9750
ROMUNIJANOVI ROMUNSKI LEVRON9464,2620
RUSKA FEDERACIJARUSKI RUBELJRUB64340,8200
ŠVEDSKAŠVEDSKA KRONASEK7528,9655
ŠVICAŠVICARSKI FRANKCHF7561,2504
TURČIJATURŠKA LIRATRY9492,0694
VELIKA BRITANIJABRITANSKI FUNTGBP8260,86075
AVSTRALIJAAVSTRALSKI DOLARAUD0361,3136
FILIPINIFILIPINSKI PESOPHP60858,300
HONGKONGHONGKONŠKI DOLARHKD34410,3856
INDONEZIJAINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36012002,14
JUŽNA AFRIKAJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR7108,8625
BRAZILIJABRAZILSKI REALBRL9862,2177
KANADAKANADSKI DOLARCAD1241,3322
MEHIKAMEHIŠKI PESOMXN48416,5475
KITAJSKAKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,8220
KOREJA, REPUBLIKAJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101499,06
MALEZIJAMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,0950
NOVA ZELANDIJANOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,7200
SINGAPURSINGAPURSKI DOLARSGD7021,7136
TAJSKATAJSKI BAHTTHB76440,170
INDIJAINDIJSKA RUPIJAINR35659,7580
ESTONIJAESTONSKA KRONAEEK23315,6466

Vir: Banka Slovenije

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 31.12.2010
Tečajna lista z dne 31. 12. 2010

Zadnji članki iz rubrike:

20.6.2020 18:51:22:
Javna objava letnih poročil za leto 2019

26.5.2020 10:51:38:
Še slab teden časa za oddajo obračunov DDPO in DohDej za leto 2019

25.5.2020 13:04:45:
Letni obračun DDPO in DohDej

19.5.2020 8:37:03:
Skrajni rok za predložitev letnih poročil in premoženjskih bilanc je 1. junij 2020

13.5.2020 8:42:47:
Vloga za spremembo akontacije DDPO ali DohDej (ZIUJP)

Najnovejši članki:

24.9.2020 16:15:49:
Vlada odgovorila na pobudo v zvezi z medresorsko skupino za zmanjševanje zdravstvenega absentizma

24.9.2020 16:15:02:
Vlada izdala Uredbo o spremembah in dopolnitvi Uredbe o plačah in drugih prejemkih javnih uslužbencev za delo v tujini

24.9.2020 16:03:28:
Peti sveženj protikoronskih ukrepov PKP#5

24.9.2020 15:09:43:
Kako preveriti, kdaj poteče namensko digitalno potrdilo za davčno potrjevanje računov?

24.9.2020 15:10:42:
Kako pridobim novo namensko digitalno potrdilo za davčno blagajno?

Izobraževanja
Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT