Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 3.2.2012 15:18:57

Tečajna lista z dne 30. 12. 2011

Rubrika: Zaključni račun, letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Tečajna lista z dne 30. 12. 2011 Racunovodja.com
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
ZDA AMERIŠKI DOLAR USD 840 1,2939
JAPONSKA JAPONSKI JEN JPY 392 100,20
BOLGARIJA BOLGARSKI LEV BGN 975 1,9558
ČEŠKA REPUBLIKA ČEŠKA KRONA CZK 203 25,787
DANSKA DANSKA KRONA DKK 2087,4342
HRVAŠKAHRVAŠKA KUNAHRK1917,5370
LATVIJALATVIJSKI LATSLVL4280,6995
LITVALITVANSKI LITASLTL4403,4528
MADŽARSKAMADŽARSKI FORINTHUF348314,58
NORVEŠKANORVEŠKA KRONANOK5787,7540
POLJSKAPOLJSKI ZLOTPLN9854,4580
ROMUNIJANOVI ROMUNSKI LEVRON9464,3233
RUSKA FEDERACIJARUSKI RUBELJRUB64341,7650
ŠVEDSKAŠVEDSKA KRONASEK7528,9120
ŠVICAŠVICARSKI FRANKCHF7561,2156
TURČIJATURŠKA LIRATRY9492,4432
VELIKA BRITANIJABRITANSKI FUNTGBP8260,83530
AVSTRALIJAAVSTRALSKI DOLARAUD0361,2723
FILIPINIFILIPINSKI PESOPHP60856,754
HONGKONGHONGKONŠKI DOLARHKD34410,0510
INDONEZIJAINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36011731,47
JUŽNA AFRIKAJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71010,4830
BRAZILIJABRAZILSKI REALBRL9862,4159
KANADAKANADSKI DOLARCAD1241,3215
MEHIKAMEHIŠKI PESOMXN48418,0512
KITAJSKAKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,1588
KOREJA, REPUBLIKAJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101498,69
MALEZIJAMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,1055
NOVA ZELANDIJANOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,6737
SINGAPURSINGAPURSKI DOLARSGD7021,6819
TAJSKATAJSKI BAHTTHB76440,991
INDIJAINDIJSKA RUPIJAINR35668,7130
IZRAELNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS3764,9453

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 30.12.2011
tečajna lista z dne 30. 12. 2011

Zadnji članki iz rubrike:

20.6.2020 18:51:22:
Javna objava letnih poročil za leto 2019

26.5.2020 10:51:38:
Še slab teden časa za oddajo obračunov DDPO in DohDej za leto 2019

25.5.2020 13:04:45:
Letni obračun DDPO in DohDej

19.5.2020 8:37:03:
Skrajni rok za predložitev letnih poročil in premoženjskih bilanc je 1. junij 2020

13.5.2020 8:42:47:
Vloga za spremembo akontacije DDPO ali DohDej (ZIUJP)

Najnovejši članki:

24.9.2020 16:15:49:
Vlada odgovorila na pobudo v zvezi z medresorsko skupino za zmanjševanje zdravstvenega absentizma

24.9.2020 16:15:02:
Vlada izdala Uredbo o spremembah in dopolnitvi Uredbe o plačah in drugih prejemkih javnih uslužbencev za delo v tujini

24.9.2020 16:03:28:
Peti sveženj protikoronskih ukrepov PKP#5

24.9.2020 15:09:43:
Kako preveriti, kdaj poteče namensko digitalno potrdilo za davčno potrjevanje računov?

24.9.2020 15:10:42:
Kako pridobim novo namensko digitalno potrdilo za davčno blagajno?

Izobraževanja
Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT