Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 6.2.2014 14:13:28

Tečajna lista z dne 31.12.2013

Rubrika: Zaključni račun, letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Tečajna lista z dne 31.12.2013 Racunovodja.com
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
Združene države AMERIŠKI DOLAR USD 840 1,3791
Japonska JAPONSKI JEN JPY 392144,72
Bolgarija BOLGARSKI LEV BGN 975 1,9558
Češka republika ČEŠKA KRONA CZK 203 27,427
Danska DANSKA KRONA DKK 2087,4593
HrvaškaHRVAŠKA KUNAHRK1917,6265
LitvaLITVANSKI LITASLTL4403,4528
MadžarskaMADŽARSKI FORINTHUF348297,04
NorveškaNORVEŠKA KRONANOK5788,3630
PoljskaPOLJSKI ZLOTPLN9854,1543
RomunijaNOVI ROMUNSKI LEVRON9464,4710
Ruska federacijaRUSKI RUBELJRUB64345,3246
ŠvedskaŠVEDSKA KRONASEK7528,8591
ŠvicaŠVICARSKI FRANKCHF7561,2276
TurčijaTURŠKA LIRATRY9492,9605
Združeno kraljestvoBRITANSKI FUNTGBP8260,83370
AvstralijaAVSTRALSKI DOLARAUD0361,5423
FilipiniFILIPINSKI PESOPHP60861,289
HongkongHONGKONŠKI DOLARHKD34410,6933
IndonezijaINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36016764,78
Južna AfrikaJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71014,5660
BrazilijaBRAZILSKI REALBRL9863,2576
KanadaKANADSKI DOLARCAD1241,4671
MehikaMEHIŠKI PESOMXN48418,0731
KitajskaKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,3491
Koreja, RepublikaJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101450,93
MalezijaMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,5221
Nova ZelandijaNOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,6762
SingapurSINGAPURSKI DOLARSGD7021,7414
TajskaTAJSKI BAHTTHB76445,178
IndijaINDIJSKA RUPIJAINR35685,3660
IzraelNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS3764,7880
LatvijaLATVIJSKI LATSLVL4280,7028

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 31.12.2013
tečajna lista z dne 31. 12. 2013

Zadnji članki iz rubrike:

20.6.2020 18:51:22:
Javna objava letnih poročil za leto 2019

26.5.2020 10:51:38:
Še slab teden časa za oddajo obračunov DDPO in DohDej za leto 2019

25.5.2020 13:04:45:
Letni obračun DDPO in DohDej

19.5.2020 8:37:03:
Skrajni rok za predložitev letnih poročil in premoženjskih bilanc je 1. junij 2020

13.5.2020 8:42:47:
Vloga za spremembo akontacije DDPO ali DohDej (ZIUJP)

Najnovejši članki:

28.9.2020 16:30:05:
Koeficienti rasti cen v Republiki Sloveniji, avgust 2020

28.9.2020 16:24:34:
Prispevek ob Tednu požarne varnosti Gasilske zveze Slovenije

24.9.2020 16:15:49:
Vlada odgovorila na pobudo v zvezi z medresorsko skupino za zmanjševanje zdravstvenega absentizma

24.9.2020 16:15:02:
Vlada izdala Uredbo o spremembah in dopolnitvi Uredbe o plačah in drugih prejemkih javnih uslužbencev za delo v tujini

24.9.2020 16:03:28:
Peti sveženj protikoronskih ukrepov PKP#5

Izobraževanja
Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT