Portal Racunovodja.com uporablja piškotke, da lahko z analizo obiska izboljšujemo storitev, za namene oglaševanja ter raziskave rabe spleta.
Prosimo vas, da nam prijazno dovolite, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen.

Se strinjam.         Ne strinjam se.         Želim izvedeti več.

Vpisano: 6.2.2014 14:13:28

Tečajna lista z dne 31.12.2013

Rubrika: Zaključni račun, letno poročilo, davčni obračunprint Natisni

Tečajna lista z dne 31.12.2013
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
Združene države AMERIŠKI DOLAR USD 840 1,3791
Japonska JAPONSKI JEN JPY 392144,72
Bolgarija BOLGARSKI LEV BGN 975 1,9558
Češka republika ČEŠKA KRONA CZK 203 27,427
Danska DANSKA KRONA DKK 2087,4593
HrvaškaHRVAŠKA KUNAHRK1917,6265
LitvaLITVANSKI LITASLTL4403,4528
MadžarskaMADŽARSKI FORINTHUF348297,04
NorveškaNORVEŠKA KRONANOK5788,3630
PoljskaPOLJSKI ZLOTPLN9854,1543
RomunijaNOVI ROMUNSKI LEVRON9464,4710
Ruska federacijaRUSKI RUBELJRUB64345,3246
ŠvedskaŠVEDSKA KRONASEK7528,8591
ŠvicaŠVICARSKI FRANKCHF7561,2276
TurčijaTURŠKA LIRATRY9492,9605
Združeno kraljestvoBRITANSKI FUNTGBP8260,83370
AvstralijaAVSTRALSKI DOLARAUD0361,5423
FilipiniFILIPINSKI PESOPHP60861,289
HongkongHONGKONŠKI DOLARHKD34410,6933
IndonezijaINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36016764,78
Južna AfrikaJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71014,5660
BrazilijaBRAZILSKI REALBRL9863,2576
KanadaKANADSKI DOLARCAD1241,4671
MehikaMEHIŠKI PESOMXN48418,0731
KitajskaKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,3491
Koreja, RepublikaJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101450,93
MalezijaMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,5221
Nova ZelandijaNOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,6762
SingapurSINGAPURSKI DOLARSGD7021,7414
TajskaTAJSKI BAHTTHB76445,178
IndijaINDIJSKA RUPIJAINR35685,3660
IzraelNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS3764,7880
LatvijaLATVIJSKI LATSLVL4280,7028

Ključne besede:
tečajna lista
tečajna lista z dne 31.12.2013
tečajna lista z dne 31. 12. 2013

Zadnji članki iz rubrike:

3.9.2019 12:38:54:
Davčne olajšave za zaposlovanje invalidov

6.5.2019 22:38:04:
Ste od Ajpesa prejeli dva računa za javno objavo LP?

22.3.2019 11:11:52:
Možnost oddaje davčnih obračunov do 8. 4. 2019

21.3.2019 12:19:35:
Nadomestila za predložitev letnih in drugih poročil

12.3.2019 13:57:42:
Ne pozabite na oddajo obračuna DohDej

Najnovejši članki:

13.9.2019 14:16:30:
DDV pri zaporednih dobavah po 1. 1. 2020

13.9.2019 11:11:14:
Izračun avtorskega honorarja nerezidentu

13.9.2019 13:15:51:
Spremembe DDV v letu 2020 (e-gradivo)

12.9.2019 14:47:29:
Novosti pri RTV-prispevku

12.9.2019 12:23:02:
Zaposlitveni oglas: Vodja računovodstva (m/ž)

Izobraževanja
Centralni tečaj: 1€ = 239,640 SIT